Aukcja Młodej Sztuki

Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (88)

Paulina Zalewska
Karnawał w Tokio, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 160 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Bartłomiej Koter
Midair, 2016 r.
olej/płótno, 100 x 160 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Damian Kwiatkowski / KFIATEK
Warcycling, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Mateusz Maliborski
Muzeum XLIII, 2016 r.
olej/płótno, 81 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Maciej Mackiewicz
Układ 1907, 2016 r.
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Sonia Ruciak
Równowaga, 2016 r.
akryl/płótno, 140 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Milena Brudkowska
Z cyklu 'Raj', Bez tytułu, 2016 r.
olej/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Joanna Sułek-Malinowska
W błękicie, 2016 r.
akryl/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Denys Molerio Pena
The tomb of the dragonfly, 2016 r.
olej/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Michał Mroczka
Szarża polska, 2016 r.
technika mieszana/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Robert Jaworski
Który to Ty, 2011 r.
olej/płótno, 70 x 113 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Arkadiusz Andrejkow
Glans XIV, 2016 r.
olej, spray/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Olga Pelipas
Podróż do krainy Centaurów, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Mirella Stern
Raz na zawsze, 2016 r.
technika własna/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 500 zł
Tycjan Śmiały
Aristocrat, 2016 r.
olej/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Damian Cosma
King of the forest, 2016 r.
akryl/płótno, 90 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Lech Bator
Smoker, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 120 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Janina Zaborowska
Słoń III, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Paweł Fil
Renifery, 2016 r.
akryl/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Magdalena Szilke
Pejzaż, 2016 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Marek Pękacz
Psycho city (metaobraz), 2016 r.
olej, medium UV/płótno, 85 x 200 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Urszula Kozieł
Bez tytułu, z cyklu 'Spokojnie', 2016 r.
technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Iwona Gabryś
Zegarki, 2016 r.
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Renata Magda
Be like a..., 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Viola Tycz
W sieci IV, 2016 r.
akryl/płyta HDF, 100 x 60 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Urszula Teperek
Gaja-Noc II, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Urszula Chrobak
XVI., 2009 r.
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Patrycja Nurkan
Bez tytułu, 2016 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Piotr Woroniec Jr
Periodyk zastępczy, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł