12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
na odwrociu pieczątka autorska

Absolwentka Wydziału Malarstwa
wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Trzykrotna stypendystka Prezydenta miasta
Szczecina (2005, 2006, 2007) oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
(2011/2012). Dyplom z Malarstwa oraz Projektowania Malarstwa w Architekturze i
Urbanistyce prezentowany na ogólnopolskiej wystawie „Najlepszych Dyplomów
Akademii Sztuk Pięknych 2012 roku” w Gdańsku. Uczestniczka 24 Festiwalu
Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie oraz Międzynarodowego Festiwalu
Malarstwa Współczesnego „Ostrale’11”w niemieckim Dreźnie. Obecnie asystentka w
Pracowni Malarstwa Architektonicznego i Sztuki w Przestrzeni Publicznej na
Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Ważniejsze wystawy:
2013: Wystawa indywidualna, Galeria Grand, Łódź
2013: Wystawa zbiorowa Absolwentów ASP we Wrocławiu z Pracowni Malarstwa
Architektonicznego i Sztuki w Przestrzeni Publicznej w Centrum Sztuk Użytkowych
- Centrum Innowacyjności, Galeria ASP i Wielka Zbrojownia w Gdańsku
2012: 24 Festiwal Polskiego Malarstwa Współczesnego, Zamek Książąt Pomorskich,
Szczecin
2012: Wystawa Malarstwa, Miejskie Centrum Kultury, Bełchatów
2012: Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych 2012, Zbrojownia, Gdańsk
2012: „Dyplomy 2012” BWA Awangarda, Wrocław
2011: Międzynarodowy Festiwal Malarstwa Współczesnego „Ostrale’11”, Drezno,
Niemcy
2011: Festiwal Sztuk „Podwodny Wrocław”, Browar Mieszczański we Wrocławiu