12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

akryl/płótno, śr.: 60 cm
sygnowany śr. d.: 'ro |
ix | 2012'
na odwrociu opisany:
'WIELKIE ZGROMADZENIE | ro | ix | 2012'

Ukończyła ASP w Łodzi
(Wydział Edukacji Wizualnej) – dyplom z wyróżnieniem, nominowany do nagrody na
najlepszy dyplom 2007 r. Brała udział w wielu wystawach indywidualnych. Zajmuje
się przede wszystkim malarstwem, fotografią i ilustracją. Z mężem Sebastianem
tworzy duet robosexi, który w 2014 roku został nagrodzony stypendium Prezydenta
Miasta Łodzi.