12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Anna Zalewska (ur. 1985, Poznań)
Sweet blueberry cocktail, 2014 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
61

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany p.d.:
'ZALEWSKA'

Absolwentka
Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w
Poznaniu.  Ukończyła studia związane z
projektowaniem mebli na Wydziale Technologii drewna Poznańskiego Uniwersytetu
Przyrodniczego. Obecnie, oprócz projektowania niewielkich form meblowych
zajmuje się ilustracją książkową a przede wszystkim malarstwem, w którym
przeważają motywy animalistyczne oraz silna geometryzacja kształtów, służąca
ukierunkowaniu wrażeń na emocję.