12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Paulina Penc (ur. 1980, Częstochowa)
Suitcase of time, 2014 r.
Cena wylicytowana: 600 zł
Suitcase of time, 2014 r.

Cena wylicytowana: 600 zł

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: '2014 |
Paulina Penc'
na odwrociu opisany:
'Suitcase of time | Paulina Penc | 2014'

Wykształcenie:
2011-2013 Studia II stopnia na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii Akademii
Sztuk Pięknych w Warszawie, dyplom z oceną celującą
2009-2011 Studia I stopnia na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii Akademii
Sztuk Pięknych w Warszawie, dyplom z wyróżnieniem 2004-2009 Studia na Wydziale
Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki w Warszawie

Wystawy/wydarzenia:
2012 Indywidualna wystawa malarstwa z cyklu Homofemia, Sala Marmurowa, Pałac
Kultury i Sztuki w Warszawie
2012 Kontr- Atak, performance, Performance Space w Londynie
2012 Realizacja dźwiękowa z własnym podkładem wokalnym, klubo-galeria Sen
Pszczoły w Warszawie
2012 Wystawa zbiorowa Sztandary, Noc Galerii, Płocka Galeria Sztuki
2014 Wystawa indywidualna z cyklu Indywiduacja, Galeria Abakus, Stołeczne
Centrum Edukacji Kulturalnej