12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Mateusz Olech (ur. 1993)
Śpiąca, 2014 r.
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Mateusz Olech (ur. 1993)
Śpiąca, 2014 r.

Cena wylicytowana: 1 400 zł

olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany: ''2014 |
MATEUSZ | OLECH'

2009 - 2013 LICEUM
PLASTYCZNE IM. WOJCIECHA GERSONA W WARSZAWIE
2013 - AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. W. STRZEMIŃSKIEGO W ŁODZI