12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'MARTA
BILECKA'
na odwrociu opisany:
'MAR. 2013'

Absolwentka Akademii
Sztuk Pięknych w Łodzi Wydziału Grafiki i Malarstwa. Dyplom uzyskała w 2002 r.
w Pracowni Malarstwa prof. Marka Czajkowskiego i w Pracowni Technik
Drzeworytniczych prof. Andrzeja Bartczaka realizując projekt książek
autorskich. Aktualnie zajmuje się malarstwem i ilustracją. Najważniejsze
osiągnięcia zawodowe: Międzynarodowe Targi Książki w Seulu/ 2012 Seul
International Book Fair; Konkurs Malarski Strabag Artaward International/
Wiedeń/Austria/ 2012; V Biennale Ilustracji dla Dzieci/ Lizbona/ Portugalia/
2011.