12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Delfina
Olkowicz'

Od dziecka związana jest
ze sztuką. Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych im. Gersona w Warszawie. Dnia
23 maja 2002 roku obroniła prace dyplomową o specjalności „wystawiennictwo”.
Dnia 12 grudnia 2006 otrzymała dyplom licencjata na Akademii Sztuk Pięknych im.
Władysława Strzemińskiego w Łodzi w zakresie projektowania graficznego.  A następnie kontynuując naukę na
Akademii  w latach 2010 - 2012 otrzymała
dyplom Magistra Sztuki na Wydziale Grafiki i Malarstwa.