12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł

Cena wylicytowana: 2 600 zł

olej/płótno, 146 x 144 cm
na odwrociu opisany: '''MURY MEDINY'' | olej 146 x 114 cm 2014 r. | Franciszek Ledóchowski'

Studiował w Europejskiej
Akademii Sztuk (gdzie duży wpływ wywarł na niego Franciszek Starowieyski),  Ecole Superieure des Beaux Arts, Angares
(Francja) oraz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki,
którą ukończył w 2007 r. Zajmuje się filmem, fotografią, ilustracją, malarstwem
oraz grafiką.
VI Międzynarodowe Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej Barwy i Faktury
Gdynia 2011 - wyróżnienie Konkurs "Triennale z Martwą Naturą" 2012 -
wyróżnienie Konkurs "Untouchable" Poznań 2012 - wyróżnienie I
Międzynarodowy Konkurs Artystyczny - Pejzaż Współczesny, Częstochowa 2012 -
wyróżnienie Konkurs Fundacji im. Franciszki Eibisch - Wyróżnienie honorowe
(pierwsza dziesiątka).