12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

olej/płótno, 70 x 140 cm
na odwrociu opisany:
'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI 70/140 | LANDSCAPE XLIX 2014'

Absolwent wrocławskiej
szkoły plastycznej. Student wrocławskiej ASP w pracowniach: M. W. Kuczmy, J.
Jaroszewskiego, J. Merkla. Wyraża się w malarstwie, fotografii, rysunku,
assamblage. Uczestnik wielu wystaw i konkursów. Inspiruje się przyrodą,
pejzażem, który przetwarza na swój indywidualny styl. Jego prace znajdują się w
wielu kolekcjach prywatnych, głównie zachodnich.