12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 500 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł

olej/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany:
'TOMASZ POZNYSZ | "LADY CHURCHILL", 2014'

Student Wydziału
Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na ASP w Warszawie. Oprócz
interdyscyplinarnej konserwacji dzieł sztuki zajmuje się także malarstwem i
rysunkiem.  W ostatnim czasie w jego
malarstwie przewijają się tematy animalistyczne. Jego prace często odznaczają się
dystansem i humorem.