12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: '2014 |
JZ'
na odwrociu opisany:
'Janina Zaborowska 2014'

Studia w latach 2007 -
2012 w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki i malarstwa.
Dyplom zrealizowany w pracowni  Malarstwa
prof. Mikołaja  Dawidziuka oraz w
pracowni Ilustracji i Komiksu prof. Gabriela Kołata
Artystka  tworzy prace o zróżnicowanej
tematyce, posługując sie różnorodnymi środkami
malarskiego wyrazu.  Obrazy
charakteryzują się nastrojowością budowaną za pomocą  harmonijnej palety barw.