12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Dariusz Skitek (ur. 1980, Poznań)
Fluorescencyjny wilk, 2011 r.
Cena wylicytowana: 500 zł
Fluorescencyjny wilk, 2011 r.

Cena wylicytowana: 500 zł

olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'D S |
SKITEK | 2011'

Wychowanek z
pracowni  rzemiosła artystycznego  Remigiusza Korcza. Bez formalnego wyższego
wykształcenia w kierunkach artystycznych ale z niezrównaną pasją tworzenia.
Wybrane wystawy: Muzeum Ostróda, wystawa zorganizowana przez Polski Związek
Artystów Plastyków Olsztyn, Galeria Ratusz Gubin, Tatoo Konwent 2011.. Wybrane
publikacje: death book, imagine the imagination, antique children, terrible
purpouse.