12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 600 zł

Cena wylicytowana: 600 zł

olej/płótno, 91 x 91 cm
na odwrociu opisany:
'Cwieczkowska 2014'

Absolwentka wydziału
Scenografii Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jej praca licencjacka
"Burza" znajduje się w kolekcji stałej Centrum Scenografii w Muzeum
Śląskim. W 2010/2011 była stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa
Narodowego. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych m.in w Krakowie,
Katowicach, Warszawie.