12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Łukasz Ratajczyk (ur. 1989, Gdańsk)
Desert gas station, 2013 r.
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Desert gas station, 2013 r.

Cena wylicytowana: 1 600 zł

olej/płótno, 80 x 140 cm
na odwrociu naklejka
autorska

Student Malarstwa gdańskiej ASP w pracowni prof. M. Świeszewskiego. Wystawy:
2012 – Artystyczna Podróż Hestii (wystawa finałowa); 2012 – Zimowy pejzaż
Elbląg (nagroda specjalna); 2012 – Wystawa studencka (Park
Naukowo-Technologiczny w Gdańsku); 2011 – Malarstwo figuratywne (galeria ZPAP
NOVA); 2011 – Krzysztof Gliszczyński i studenci (Galeria PENTAGON, Radom).