12 sierpnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 800 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

olej/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: '
Damy i śmierć | filippo 2011'

Jest absolwentem
Politechniki Warszawskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki. Wystawy
indywidualne: 2003, 2005, 2007, 2009 – Nadarzyński Ośrodek Kultury, 2006, 2007
– Urząd gminy Ochota, 2007 – KluboGaleria w Warszawie, 2009 – Bemowskie Centrum
Kultury (Artbem). Od najmłodszych lat interesował się rysowaniem, malowaniem,
rzeźbieniem. Po latach rozwijania swojej pasji, malarstwo i rysunek wyłoniły
się na plan pierwszy. Artysta pełen pasji i pozytywnej energii. Inspirację do
swoich obrazów czerpie z wyobraźni.