Aukcja Młodej Sztuki

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (63)

Katarzyna Morańda
Queen, 2014 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Mateusz Rybka
1573. Bitwa z zatoce Zuider Zee, 2014 r.
akryl, spray/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Urszula Teperek
Plaża III, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Sławomir Wojtkiewicz
Apate, 2014 r.
akryl/deska, 83 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Maria Szeszuła
Square III, 2014 r.
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Agata Czeremuszkin-Chrut
T, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Krzysztof Piętka
Bez tytułu, 2013 r.
olej/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Krzysztof Powałka
Siewca Pereł, 2014 r.
olej/płyta, 24 x 15 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Jacek Malinowski
Toskania XLIV, 2014 r.
olej/płótno, 120 x 30 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Agata Strzelecka
Heels at the street, 2013 r.
akryl/płótno, 50 x 65 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Monika Sojka
Zanurzeni, 2014 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Bogna Palmowska
Z cyklu 'Organic III', nr 3, 2014 r.
akryl/płótno, 80 x 90 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
44
Joanna Sułek-Malinowska
Przy-stóp-nik, 2014 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Grzegorz Klimek
Monument, 2014 r.
tempera jajowa, olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
47
Danuta Wójcik
Nad jeziorem, 2014 r.
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
48
Angelika Galus
Sztil, 2014 r.
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
49
Katarzyna Gołębiowska
16.20, 2014 r.
akryl/płótno, 120 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
50
Tomasz Kuran
Biegnący z kwiatami, 2013 r.
akryl, węgiel/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
51
Monika Łakomska
Ratunek, 2014 r.
olej/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
52
Alicja Wesołowska
Royal Beauty , ed. 1/3, 2012 r.
wydruk pigmentowy/papier fotograficzny, 49 x 39 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
53
Łukasz Biliński
Precious, 2011 r.
akryl/płótno, 35 x 27 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
54
Magdalena Szczerbakowicz
Bez tytułu, 2013 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
55
Arkadiusz Andrejkow
Dzieci, 2014 r.
akryl, spray/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
56
Magdallene Penke
Ohh My Deer, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
57
Joanna Półkośnik
IX, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
58
Monika Skrzyńska
Jelonek, 2014 r.
ceramika, glina szamotowa barwiona angobą i szkliwem, 24 x 18 x 11 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
59
Paulina Zalewska
Przystanek Maroko, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 88 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
60
Małgorzata Jastrzębska
Nr 336, 2011 r.
olej/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
61
Anna Zalewska
Sweet blueberry cocktail, 2014 r.
akryl/płótno, 80 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł