Aukcja Młodej Sztuki

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (63)

Sonia Ruciak
Zawahanie, 2014 r.
akryl/płótno, 140 x 80 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Monstfur
Simson SR2, 2013 r.
technika mieszana/blacha, 100 x 170 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Filip Gruszczyński
Damy i śmierć, 2011 r.
olej/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Agata Ruman
Ulica w deszczu, 2014 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Paulina Penc
Suitcase of time, 2014 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Tomasz Kołodziejczyk
Niedziela, 2014 r.
akryl/płótno, 60 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Wakacje, Miami Beach, 2014 r.
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Viola Tycz
Gorący zimny błękit II, 2014 r.
akryl/płyta HDF, 100 x 57 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Bartosz Czarnecki
Komunikat podprogowy, 2014 r.
olej/płótno, 50 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
Landscape XLIX, 2014 r.
olej/płótno, 70 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Łukasz Ratajczyk
Desert gas station, 2013 r.
olej/płótno, 80 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Piotr Urbanek
HierosGamos, 2014 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Franciszek Ledóchowski
Mury Mediny, 2014 r.
olej/płótno, 146 x 144 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2014 r.
akryl/płótno, 60 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Mateusz Olech
Śpiąca, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Marta Bilecka
Silence VI, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Katarzyna Rutkowska
Peryferyczny twór, 2014 r.
technika olejno-żywiczna/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Ewa Guzy-Panagiotopoulou
Fashion victims XXXXVIII, 2014 r.
akryl, tempera/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Janina Zaborowska
Foxfire, 2014 r.
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Ilona Kowalczewska
Buty, 2012 r.
akryl, kredki, kolaż/tektura, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Dariusz Skitek
Fluorescencyjny wilk, 2011 r.
olej/płótno, 100 x 73 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Jan Szczepkowski
Sztuczki, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Emilia Cwieczkowska
Figura, 2014 r.
olej/płótno, 91 x 91 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Delifina Olkowicz
Obietnica, 2014 r.
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Roksana (roxi) Kularska-Król
Wielkie zgromadzenie, 2012 r.
akryl/płótno, śr.: 60 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Katarzyna Jankowska
Małpy w lodówce, 2014 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Robert Listwan
Apocalipse Wow!, 2014 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Tomasz Poznysz
Lady Churchill, 2014 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł