10 marca 2015 godz. 19:00

Wojciech Kubiak (ur. 1978, Kraków)
Z cyklu 'Trawestacje', Bez tytułu, 2015 r.
Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/płótno, 150 x 150 cm
na odwrociu opsiany: 'Wojtek Kubiak | bez tytułu z
cyklu Trawestacje | olej na płótnie | 150x150 cm | 2015 r'

W 1999 ukończył Państwowe Liceum Sztuk
Plastycznych w Krakowie. W latach 1999-2004 studiował w Akademii Sztuk Pięknych
w Krakowie na Wydziale Malarstwa. W 2004 roku obronił pracę dyplomową z zakresu
malarstwa przygotowywaną pod kierunkiem prof. Adama Wsiołkowskiego, oraz aneksu
rysunkowego wykonywanego pod kierunkiem prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej. 19
maja 2004 roku uzyskał dyplom z wyróżnieniem, Medalem Rektora oraz Dyplomem
Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 2003 roku pracuje w ASP w
Krakowie na Wydziale Malarstwa w Pracowni Rysunku u prof. Teresy
Kotkowskiej-Rzepeckiej oraz u adj. II° Zbigniewa Sprychy. Laureat Stypendium
Twórczego Miasta Krakowa w roku 2005.