10 marca 2015 godz. 19:00

Ewa Prończuk-Kuziak (ur. 1983, Małkinia)
Z cyklu 'Bezmiar', Żeglarz, 2013 r.
Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

olej/płótno, 120 x 110 cm
na odwrociu opisany: 'Ewa Prończuk - Kuziak | z cyklu
Bezmiar - Żeglarz | 2013'

Absolwentka Wydziału Polonistyki
Uniwersytetu Warszawskiego. W 2012 roku obroniła z wyróżnieniem dyplom na
Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Stanisława Baja, aneks w pracowni Tkaniny
Eksperymentalnej prof. Barbary Łuczkowiak. W 2011 r. studiowała w Koninklije
Academie voor Schone Kunsten w Antwerpii. Finalistka Konkursu o Nagrodę
Artystyczną Siemensa 2012, laureatka Konkursu Fundacji im. Franciszki Eibisch
2012.