10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 600 zł

Cena wylicytowana: 600 zł

akryl/płótno, 65 x 46 cm
sygnowany p.d.: 'Mroux'

Ilustratorka, zajmująca się zarówna
ilustracją prasową, jak i książkową, autorka książek dla dzieci (Mała książka
o  gwarze warszawskiej, Jak bum cyk cyk!
Powiedzonka warszawskie). Laureatka konkursu Polish Children's Design Award.
Swoje projekty artystyczne realizuje w Polsce i we Włoszech.