10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 800 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: ' Szarek Marta 2014'

1994- 1999 – Państwowe Liceum Sztuk
Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym
Wiśniczu. Tytuł: Plastyk w zakresie techniki konserwatorskie ze
specjalizacją; 2000- 2005 – Akademia Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w
Łodzi na wydziale Tkaniny i Ubioru w Katedrze Ubioru. Dyplom z Rysunku i
Malarstwa.