10 marca 2015 godz. 19:00

Wojciech Brewka (ur. 1980, Kalisz)
Po drodze do nieba, 2015 r.
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Po drodze do nieba, 2015 r.

Cena wylicytowana: 7 500 zł

akryl/płótno, 180 x 120 cm
sygnowany l.g. monogramem
na odwrociu opisany

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Wystawy:
2007 - Łódź, klub prywatny, 2010 – Kalisz, 2013 - Warszawa, klub "Sens
Nonsensu".