10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 200 zł

Cena wylicytowana: 4 200 zł

olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'K. Świątczak-Pjanka 2014r.'

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w
Krakowie wydział malarstwa. Wyróżnienie z malarstwa przyznane przez Radę
Wydziału Malarstwa od 2010 do 2013r.. Wyróżnienie z rysunku przyznane przez
Radę Wydziału Malarstwa w 2010. 21 miejsce w Kompasie Młodej Sztuki w 2012r.
Dyplom magisterski w 2013r. z malarstwa prowadzony pod kierunkiem prof. T
Kotkowska – Rzepecka oraz aneks z grafiki pod kierunkiem prof. H. Ożóg. W
2014r. wyróżnienie honorowe w konkursie malarskim im. Franciszki Eibisch.  Uczestniczka wielu wystaw mi:
Wystawy indywidualne:
2014 Wystawa we Wrocławiu galeria DNA sky tower

2014 Wystawa w Krakowie Magazyn Kultury Kolanko No 6

Wystawy zbiorowe:
2009 Wystawa w Krakowie pt. "Smak jedzenia" restauracja Farina
2010 Wystawa w Krakowie pt. „Afryka rytmy i rytuały” Muzeum Etnograficzne
2011 Wystawa w Radomiu pt. „Rytmy i Rytuały” Muzeum Sztuki Współczesnej
2011 Wystawa w Krakowie pt. „Partytury graficzne”  klub „Pauza”
2011
Wystawa w Krakowie pt. „Partytury graficzne” „Dwór Czeczów”
2011 Wystawa w Krakowie pt. „Partytury graficzne”  klub „Kolanko”
2011 Wystawa w Krakowie pt. „Dzieło” w galerii „Fabryka”
2011 Wystawa w Zakopanem „Obraz miejsca” w galerii "Strug"
2012 Wystawa w Jarosławcu „Dzieło”
2013 Wystawa  w Krakowie pt. „Ściany
Świata” w galerii Lamelli
2013 Wystawa w Krakowie pt. „Zewsząd” w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej

2014r. Wystawa w Warszawie po konkursowa organizowana przez Fundacje
Franciszki Eibisch w Galerii Katarzyny Napiórkowskiej