10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 700 zł

Cena wylicytowana: 1 700 zł

akryl/płótno, 95 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

2003-2007 studiowała w Kolegium
artystycznym na Krymie. 2007-2013 studiowała w Akademii Wzornictwa i Sztuk
Pięknych w Charkowie(Malarstwo monumentalne)
Wystawy zbiorowe, festiwale:
Festiwal „Wszystko, co jest piękne w świecie ma taką samą nazwę” Charkow 2008
Festiwal „Street art” Charkow 2009
„Przyjaciele w kontakcie” galeria „Kostyurinsky zaułek” w Charkowie 2011
Projekt artystyczny „Żywa ściana” galeria „Maestro” Charków 2012
„Wystawa Miniatury” galeria „Kostyurinsky zaułek” w Charkowie 2013
W 2011 zajęła trzecie miejsce w „Triennale młodych tworców” w Muzeum Sztuki w
Symferopolu
W 2012 miała wystawę indywidualną „Ser na całym świecie” galeria „Kostyurinsky
zaułek” w Charkowie