10 marca 2015 godz. 19:00

Maciej Rauch (ur. 1988)
Mushrooms, 2011 r., dyptyk
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Maciej Rauch (ur. 1988)
Mushrooms, 2011 r., dyptyk

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 38 x 54 (całość)
sygnowany p.d.: 'M. Rauch'

Absolwent Gdańskiej Akademii Sztuk
Pięknych, grafik, malarz, ilustrator, twórca eksponatów, instalacji i
videoclipów.

Brał Udział w Licznych konkursach i wystawach.

Wybrane z nich:

    II nagroda na I Ogólnopolskim
Biennale Pasteli Szkół Średnich w 2005 roku,
    udział w wystawie "Defekt"
w 2008 roku, w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku,
    premiera videoclipu do "Lost my
way" podczas koncertu grupy Dick4Dick
    w Warszawie w Fabryce Trzciny w 2009
r ,
    udział w 5. międzynarodowym
studenckim Triennale w Stambule w Turcji w 2010 r.,
    udział w wystawie studentów prof.
Macieja Świeszewskiego
    w Parku Naukowo-Technologicznym w
Gdansku w 2010 roku,
    premiera videoclipu "Will You Be
There" w Tetris Chillout w Gdańsku w 2010 r,
    prezentacja obrazu
"Forever" podczas eventu "Tribute to Michael Jackson"
    zorganizowanego przez Tetris Chillout
w 2010 r,
    wystawa "Kraina Czarów?/
Wunderland?" w Galerie Flut w Bremie, 2011 r,
    wystawa „Radość nie-istnienia” w
Galerii Pionova, w Gdańsku, 2011 r.,
    wystawa MACIEJ RAUCH
„Runo/undergrowth” w Galerii Pionova, w Gdańsku, 2011 r.
    III Nagroda w konkursie malarskim
''WNETRZE'' skierowanym do absolwentów oraz
    studentów artystycznych uczelni w
Polsce 4.o5.2011 r.
    Streetwaves Maciej Rauch -  Pokaz videoclipów oraz instalacja 20.05.2011

Wystawa Maciej Rauch - ''Between the Worlds'' Gdanska Galeria Miejska
13.06.2012
    Udzial w wystawie ''Happy Birthday
Tim Burton'' 25.08.2012 Poznan
    Wystawa ''SEN : TEZA'', Warszawa
10.10.2012
    Wystawa ''Młodzi zdolni'', ZPAP w
Tarnowie, 30.05.2014
    Wystawa ''It's not my story/To nie
moja Bajka'', Gdańska Galeria Miejska 21.10.2014
    Wystawa ''Lunar Circus'', Galeria
Pionova w Gańsku, 13.12.14