10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 700 zł

Cena wylicytowana: 700 zł

olej/płótno, 100 x 100 cm

na odwrociu opisany: ‘KOLANKO |
‘’MIEJSCE’’ | 2014.’
do pracy dołączona unikatowa, autorska
odbitka, wykonana  w technice linorytu

Absolwent EA specjalizacja Malarstwo na
Uniwersytecie Rzeszowskim w Pracowni Prof. S. Białogłowicza. Wystawiał: Wystawa
Kawiarnia Bwa Rzeszów 2011, Wystawa osobista “Kontrasty” Remont Rzeszów maj
2010, Galeria ASP w PWST w Krakowie październik 2009, Galeria “Na 11 Piętrze”
Elektromontaż Rzeszów S.A wrzesień 2009, II ogólnopolskie triennale rysunku
“Granice Rysunku” miejsca ekspozycji, Galeria Miejska ZSP w Rzeszowie maj 2009.