10 marca 2015 godz. 19:00

Anna Schumacher (ur. 1975, Kraków)
Lisbon Story III, 2015 r.
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Lisbon Story III, 2015 r.

Cena wylicytowana: 1 900 zł

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'AS 2015'
na odwrociu opisany: 'ANNA | SCHUMACHER| "LISBON
STORY III" | OLEJ NA PŁ. | 2015'

Malarka, ilustratorka. Absolwentka
krakowskiej  ASP,  Dyplomy 2001rok, Wydział Malarstwa -
pracownia prof.Sławomira Karpowicza oraz w pracowni Projektowania Książki i
Tyografii  - pracownia prof. Romana
Banaszewskiego. Zajmuje się malarstwem sztalugowym oraz ilustracją książkową i
prasową. Od roku 2001 autorka ponad dwudziestu indywidualnych wystaw  malarstwa w kraju i za granicą (Czeska
Republika, Francja, Niemcy). Członek ZPAP.