10 marca 2015 godz. 19:00

Kamil Jakóbczak (ur. 1990, Warszawa)
Jesienna nostalgia, 2012 r.
Cena wylicytowana: 600 zł
Jesienna nostalgia, 2012 r.

Cena wylicytowana: 600 zł

olej/płótno, 46 x 55 cm
na odwrociu opisany: 'Kamil Jakóbczak [znak autorski]
| zima 2012 | ''Jesienna nostalgia'' | KaJot2012 R.'

Duży wpływ na malarstwo Jakóbczaka
wywierają prace surrealistów i kubistów, zarówno współczesnych jaki i
prekursorów. Trudno jest określić styl w jakim tworzy, choć jest dopiero
początkującym malarzem. Malarstwo dla niego jest pasją i drogą życia na której
dopiero stawia swoje kroki. Szczególnie umiłował sobie technikę olejną i choć
zdarza mu się malować w innej technice (np. akrylowej) to zawsze powraca do
farb olejnych i przecenia je ponad inne formy przekazu.