10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 600 zł

Cena wylicytowana: 600 zł

olej/płótno, 74 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'Sarnowski 2014'

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w
Warszawie. Stypendysta wydziału malarstwa Accademia Albertina dela Belle Arte
in Torino. Finalista konkursu Obraz Roku 2004. Brał udział w wystawach w Nowym
Jorku (Agora Gallery), Warszawie (Muzeum Narodowe, Królikarnia) i Krakowie
(Muzeum Narodowe, Sukiennice). Obecnie studiuje na wydziale Reżyserii
Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.