10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d. znakiem autorskim

Absolwent Liceum Plastycznego w Kaliszu.
Obecnie student edukacji artystycznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w
Poznaniu. Działacz społeczny i animator kultury. Związany z nurtem street-art,
uczestnik wielu festiwali sztuki ulicy w kraju i za granicą. Swoją twórczość
ocenia mianem gestu pojednania z doczesnością. Jego obrazy to próba zrozumienia
chwili. Podejmuje tematykę życia codziennego. Prace Kamila Kmiecika znajdują
się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granica. Wielokrotnie uczestniczył w
wystawach zbiorowych m.in. w Kaliszu, Kołobrzegu, Halifaxie, Bradford, Leeds.