10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/sklejka, 27 x 27 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Agnieszka Pawłowska'

Graficzka, malarka, menedżer kultury, kuratorka. Studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Pedagogiczno Artystycznym w Kaliszu. Dyplom magistra sztuki w Pracowni Grafiki Warsztatowej w 2008r.Malarstwo w pracowni prof. Jarosława Kozłowskiego. Studia podyplomowe Marketing Kultury w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Muzealnicze Studia Kuratorskie w Zakresie Prezentacji Sztuki Współczesnej, Instytut Historii Sztuki Uniwersytet Jagielloński. Pomysłodawczyni i założycielka Something Special Design-ceramicznej pracowni projektowej. Autorka wystaw indywidualnych i zbiorowych, projektów kuratorskich m.in. Szczytu Bochaterów w krakowskim Bunkrze Sztuki prezentujących sztuke współczesną 30 najlepszych polskich artystów m.in. Zbigniewa Libery,Pawła Althamera, Wojtka Bąkowskiego, Olafa Brzeskiego, Joanny Rajkowskiej i innych.