10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 600 zł

Cena wylicytowana: 600 zł

olej/płótno, 130 x 170 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'K.Piotrowicz DSC_0489'

Absolwentka kierunku malarstwa na ASP w
Katowicach. Dyplom w pracowni malarstwa prof. I. Walczaka obroniła z
wyróżnieniem. Dyplom licencjacki w tej samej pracowni również obroniła z
wyróżnieniem. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w
Częstochowie. Dyplom w pracowni ceramicznej obroniła z wyróżnieniem specjalnym
przyznanym przez ASP we Wrocławiu. W 2007 roku odbyła staż ceramiczny programu
Leonardo Da Vinci w Portugalii w Escola Superior De Artes E Design, gdzie
uzyskała dokument Europas, potwierdzający kwalifikacje i kompetencje w systemie
Unii Europejskiej. W 2007 roku brała udział w XV Ogólnopolskim plenerze
Rysunkowo - Malarskim dla najzdolniejszych uczniów klas maturalnych liceów
plastycznych w Kazimierzu Biskupim. Zajmuje się malarstwem i grafiką.
Stypendystka Rektora ASP w Katowicach. Otrzymała II Nagrodę Marszałka
Województwa Dolnośląskiego, Statuetkę Srebrna Ostroga oraz Nagrodę Kwartalnika
Artystycznego EXIT na 23 Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych PROMOCJE
2013 w Galerii Sztuki w Legnicy. W swojej twórczości porusza temat
transformacji cyfrowej obrazu.