10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

olej/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany: ‘Ratajczyk ‘14’

Student Malarstwa gdańskiej ASP w pracowni
prof. M. Świeszewskiego. Wystawy: 2012 – Artystyczna Podróż Hestii (wystawa
finałowa); 2012 – Zimowy pejzaż Elbląg (nagroda specjalna); 2012 – Wystawa
studencka (Park Naukowo-Technologiczny w Gdańsku); 2011 – Malarstwo figuratywne
(galeria ZPAP NOVA); 2011 – Krzysztof Gliszczyński i studenci (Galeria
PENTAGON, Radom).