10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

akryl/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'LGolebiowski | 2015'

W jego pracach odnaleźć można fascynację
malarstwem współczesnym, ekspresjonizmem oraz rysunkiem. Ten artysta swój
warsztat rozwija samodzielnie, kształcił się również w Akademii Sztuk Pięknych
w Warszawie. Jego unikatową twórczość cechuje zabawa formą, łączenie różnych
styli i technik co przekłada się na nieszablonowość jego dzieł.