10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 500 zł

Cena wylicytowana: 9 500 zł

technika mieszana/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany l.g.: 'G. Klimek 2015''
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | 'Bursztynowy byk' |
2015'

2007-2008 Akademia im. Jana Długosza w
Częstochowie
2008-2013 Akademia Sztuk pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
Kierunek:Malarstwo
2008-2009 Pracownia malarstwa i rysunku: prof. Wojciech Lupa, dr. Łukasz
Huculak
2009-2013 Pracownia malarstwa: prof. Stanisław Kortyka, dr.Michał Sikorski ;
Pracownia rysunku: prof. Przemysław Pintal
2010-2013 Aktywna działalność w Samorządzie Studenckim ASP we Wrocławiu
NAGRODY I WYRÓZNIENIA
- Wyróżnienie w konkursie malarskim Kreatywny Wrocław, Wrocław 2011
- Wyróżnienie w konkursie malarskim Nowoodkryta, Wrocław 2013
- Nominacja do nagrody ArtNoble na Festiwalu M{i}aSTO Gwiazd, Żyrardów 2013
WYSTAWY (wybrane)
- Jesienne Konfrontacje, wystawa zbiorowa,Rzeszów 2013
- Prewiew Berlin Art Fair, wystawa zbiorowa, Berlin 2013
- Galeria sztuki współczesnej DNA, wystawa indywidualna, Wrocław 2012
- Galeria _MD_S „Elementy większej całości”, wystawa indywidualna, Wrocław 2012
- Galeria  _MD_S (wystawa multimedialna),
wystawa zbiorowa, Wrocław 2011
- Melin Cafe, wystawa indywidualna, Wrocław 2011
- Galeria Sztuki Wozownia Trienale małej formy malarskiej, wystawa zbiorowa,
Toruń 2010
- Miejski Ośrodek Kultury, wystawa indywidualna, Kłobuck 2010