10 marca 2015 godz. 19:00

Agnieszka Figurska (ur. 1971)
Bez tytułu, 2015 r.
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Agnieszka Figurska (ur. 1971)
Bez tytułu, 2015 r.

Cena wylicytowana: 1 300 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'

Absolwentka Akademii  Sztuk
Pięknych  im. Strzemińskiego w
Łodzi. W  1999 r. obrona dyplomu z
wyróżnieniem w Pracowni Malarstwa prof. W. Garbolińskiego, oraz w Pracowni
Projektowania Ubioru prof. A. Nawrota. Obecnie zajmuje się malarstwem
sztalugowym, pracą  projektową i
ilustratorską.