10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 700 zł

Cena wylicytowana: 1 700 zł

akryl/płótno, 100 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'A. Kowalczyk 2015'

Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk
Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie. Absolwentka (2011) ASP w Warszawie na
Wydziale Malarstwa, w pracowni L. Tarasewicza, specjalizacja - fotografia
użytkowa, pracownia prof. R. Szaybo na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii ASP
w Warszawie. W 2011 r. ukończyła także Akademię Filmu i Telewizji,
specjalizacja: organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej. Brała udział w
licznych wystawach, m.in.: Wystawa Dyplo MY 2011 - Bochenska Gallery czy
Wystawa finalistów konkursu o Nagrodę Artystyczna Siemensa, Salon Akademii
2011.