10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 500 zł

Cena wylicytowana: 500 zł

akryl/płótno, 110 x 90 cm
sygnowany p.d.: '2015 | JZ'
na odwrociu opisany: 'Janina Zaborowska 2015'

Studia w latach 2007 - 2012 w łódzkiej
Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki i malarstwa.
Dyplom zrealizowany w pracowni  Malarstwa
prof. Mikołaja  Dawidziuka oraz w
pracowni Ilustracji i Komiksu prof. Gabriela Kołata
Artystka  tworzy prace o zróżnicowanej
tematyce, posługując sie różnorodnymi środkami
malarskiego wyrazu.  Obrazy
charakteryzują się nastrojowością budowaną za pomocą  harmonijnej palety barw.