Aukcja Młodej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (88)

Wojciech Brewka
Po drodze do nieba, 2015 r.
akryl/płótno, 180 x 120 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Katarzyna Kołtan
Fulla, 2015 r.
tempera jajeczna/deska, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Katarzyna Piotrowicz
DSC_0489 A, 2013 r.
olej/płótno, 130 x 170 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Agnieszka Figurska
Bez tytułu, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Łukasz Biliński
A pass, 2015 r.
akryl/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Ewa Prończuk-Kuziak
Z cyklu 'Bezmiar', Żeglarz, 2013 r.
olej/płótno, 120 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Michał Zalewski
The Inside, 2014 r.
technika mieszana/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Nalot na miasto, 2014 r.
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Kamil Kmiecik
Ginainedia, 2015 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Kamil Jakóbczak
Jesienna nostalgia, 2012 r.
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Szymon Burak
Kaspar, 2011 r.
olej/płótno, 90 x 95 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Sławomir Wojtkiewicz
Wstęga, 2014 r.
akryl/deska, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Piotr Kolanko
Miejsce, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Łukasz Gołębiowski
Chmury, 2015 r.
akryl/płótno, 65 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Maciej Rauch
Mushrooms, 2011 r., dyptyk
olej/płótno, 38 x 54 (całość)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Wojciech Kubiak
Z cyklu 'Trawestacje', Bez tytułu, 2015 r.
olej/płótno, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Agnieszka Pawłowska
Dzieciństwo, 2015 r.
olej/sklejka, 27 x 27 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Maria 'Mroux' Bulikowska
Wisłok, 2015 r.
akryl/płótno, 65 x 46 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Dominik Tarabański
Z cyklu 'Transtions', ed. 8/10, 2012 r.
wydruk pigmentowy/papier archiwalny matowy, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Krzysztof Powałka
They come at night, 2014 r.
olej/płyta, 43 x 50 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Olga Pelipas
Najady, 2015 r.
akryl/płótno, 95 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Paulina Korwin-Kochanowska
Plaża I, 2015 r.
akryl/płótno, 60 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Marta Szarek-Michalak
Simply Cat's World, 2014 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Anna Schumacher
Lisbon Story III, 2015 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Tomasz Kołodziejczyk
Widok na molo w Sopocie, 2014 r.
akryl/płótno, 70 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Kamil Sarnowski
IMG_5428, 2014 r.
olej/płótno, 74 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Łukasz Ratajczyk
Desert sign, 2014 r.
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Grzegorz Klimek
Bursztynowy Byk, 2015 r.
technika mieszana/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Janina Zaborowska
Bengal, 2015 r.
akryl/płótno, 110 x 90 cm
Cena wylicytowana: 500 zł