24 stycznia 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d. i l.d.: 'Adam | Wątor | 2016'
na odwrociu opisany: '"MODLISZKA" | ADAM WĄTOR 2016'
ID: 44583