Aukcja Młodej Sztuki

Miejsce wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (57)

Tomasz Poznysz
Eine kleine Mickey Mouse, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Monika Wyłoga
Koliber, 2015 r.
akryl, brokat/płótno, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Barbara Olszewska
Niezapominajka, 2015 r.
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Viola Tycz
Wyścig szczurów I, 2015 r.
akryl/płyta HDF, 100 x 50 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Michał Powałka
Filary, 2015 r.
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Sylwia Mużyło-Bajsarowicz
Kobieta, 2015 r.
olej/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Łukasz Biliński
Holly Sebastian in mood, 2015 r.
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Adam Bakalarz
FS03, 2015 r.
akryl/płótno, 130 x 95 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Dorota Jędrusik
W powietrzu - Linia...002, 2015 r.
olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Kamil Kmiecik
Ombrasorta, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Rafał Knop
Apollo I, 2015 r.
olej/płótno, 95 x 95 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Stanisław Tomalak
Kwadrat 289, 2015 r.
akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Judyta Krawczyk
Sztuczki, 2015 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Rafał Wójcik
Lies, 2014 r.
olej/płyta, 87 x 87 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
TATAI
Moirai, ATROPOS, 2015 r.
olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Krzysztof Zieliński
Scenes Related VI, ed. 4/5, 2007 r.
fotografia barwna/papier fotograficzny, 70 x 46 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 700 zł
Michał Bernad
Dwóch przy lesie, 2015 r.
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Agnieszka Butkowska
W stronę morza, 2015 r.
akryl/płyta, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Katarzyna Piotrowicz
DSC_7027, 2015 r.
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Paulina Zalewska
Pożegnanie, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Anna Piotrowiak
Air Port One, 2015 r.
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Piotr Szczur
Deszcz, 2015 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Michał Węgrzyn
rRegular 2000, 2015 r.
akryl/płótno, 80 x 160 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Sonia Ruciak
Początek, 2015 r.
akryl/płótno, 140 x 80 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Joanna Półkośnik
Bielik, 2015 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Adrian Tkaczyk
Rider 10, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Monika Łakomska
Piramida zwierze-ń, 2015 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Lily Woo
Amok II, 2015 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł