20 maja 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 900 zł

Cena wylicytowana: 900 zł

olej/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'OSA | 4.2012'

Jest studentką IV roku Wydziału Malarstwa na
warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni prof. Krzysztofa Wachowiaka.
Uczęszcza również do pracowni fotografii prof. Witolda Krassowskiego na
Wydziale Sztuki Nowych Mediów. Jej prace można oglądać na corocznych wystawach
zbiorowych Wydziału Malarstwa ASP, zdjęcia zaś wystawiane były m.in. w
amerykańskim St. Joseph’s Collegiate Institute. W swojej twórczości malarskiej
artystka stara się zinterpretować rzeczywistość za pomocą środków plastycznych
zachowując pozory realizmu. Inspiracje do swoich prac czerpie z własnego
otoczenia traktując temat jedynie jako pretekst do poszukiwań formy.