15 listopada 2016 godz. 19:00

Marta Kolarz (ur. 1978, Warszawa)
Z cyklu 'Pustka', Przejaw szósty, 2016
Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Cykl "Pustka" | Przejaw Szósty | MKolarz | 2016'
ID: 45202