15 listopada 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł

Cena wylicytowana: 2 600 zł

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Kosin 2014'
ID: 43124