15 listopada 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

technika własna/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ł.Czernicki | 2016'
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / Hamlet / 2016'
ID: 45196