Aukcja Młodej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (88)

Bartłomiej Koter
"The streets: traffic jam" , 2016
olej/płótno, 110 x 100 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Łukasz Jacek
Deszcz 3, 2016
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Piotr Urbanek
Mistrz i Małgorzata, 2016
olej/płótno, 70 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Kamila Stępniak
Baroque Lady, 2016
olej/płótno, 110 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Wioleta Bąbol
Muza II, 2016
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Jolanta Lach
Inne zabawki, 2016
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Iwona Kołodziej
Do wyjścia, 2016
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Olga Pelipas
W południe w Paryżu, 2016
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Malwina de Brade
Koń i ptaki, 2016
olej/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Katarzyna Pieczyńska
Bezrobocie i lenistwo, 2016
olej/płótno, 73 x 92 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Kamila Jarecka
Druga dobra myśl, 2016
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Edyta Mądzelewska
Mam talent, 2016
olej/płótno, 70 x 80 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Magdalena Laskowska
Okno, 2016
olej/płótno, 92 x 65 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Paulina Zalewska
Kryształy namiętności, 2016
akryl/płótno, 90 x 110 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Marta Kolarz
Z cyklu 'Pustka', Przejaw szósty, 2016
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Urszula Kozieł
Z cyklu 'Geometria ujarzmiona', 2015
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Łukasz Czernicki
Hamlet, 2016
technika własna/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Mateusz Rybka
Siedzę w oknie, wdycham samotność, 2016
technika mieszana/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Katarzyna Gołębiowska
09.32, 2016
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Aleksandra Kotarska
Bez tytułu, 2016
olej/płótno, 80 x 70 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Joanna Sikorska
Wybuch, 2013
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Denys Molerio Pena
Theory of purity, 2016
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Szymon Burak
Dziewczyna z kotem, 2016
akryl/płótno, 65 x 54 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Agnieszka Figurska
Bez tytułu, 2016
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Marta Marszałł
Wenus, 2014
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Arkadiusz Andrejkow
Glans XVIII, 2016
olej, spray/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Renata Magda
Gdy myśli krążą..., 2016
akryl/płótno, 85 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Piotr Kachny
Chantilly, 2016
olej/płótno, 110 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Marcin Tomaszewski
Maski, 2016
olej/deska, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł