28 lutego 2017 godz. 19:00

Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice)
Postać przy lustrze, 2016 r.
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Postać przy lustrze, 2016 r.

Cena wylicytowana: 8 500 zł

akryl/płótno, 100 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2016'
na odwrociu opisany: 'ADAM WĄTOR 2016 | "POSTAĆ PRZY LUSTRZE" '
ID: 47071
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i naliczana jest degresywnie w zależności od kwoty wylicytowanej: do 100 000 złotych (włącznie) - w wysokości 18%, a powyżej 100 000 złotych - w wysokości 15%.L3