22 grudnia 2015 godz. 19:00

Natalia Karasińska (ur. 1987, Ruda Śląska)
Kompozycja Liniowa XX/MMXV, 2015 r.
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 zł

akryl/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany na odwrociu: 'NK NKARASIŃSKA'
ID: 38157