Aukcja Młodej Sztuki

Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (89)

Paulina Zalewska
Delta samotności, 2015 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Longin Szmyd
Oczekiwanie, 2015 r.
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Bartłomiej Koter
Colorful Rainy Time, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
Landscape LXV, 2015 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Patrycja Nurkan
Bez tytułu
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Dominik Smolik
Sonatina, 2015 r.
akryl/płótno, 120 x 150 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Monika Parobczak
Liquid Air, 2014 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Agnieszka Borkowska
Pusto, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Milena Brudkowska
Z cyklu 'Szarości', tryptyk, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 150 cm (całość)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Urszula Chrobak
B.V.L., 2015 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Tomasz Poznysz
Yes, 2015 r.
olej/płótno, śr.: 50 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Honorata Świderska
Rambo, 2015 r.
akryl, olej/płótno, 80 x 90 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Lily Woo
Please, 2015 r.
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Rafał Knop
Apollo VII, 2015 r.
olej/płótno, 95 x 95 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
True Bob/GRB
Demigod, 2015 r.
akryl, spray/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Katarzyna Jaśnikowska-Adamiak
Drobiny inspiracji w ciszy, 2012 r.
olej/płótno, 110 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Alicja Kappa
Lustro, 2015 r.
akryl, olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Sylwia Mużyło-Bajsarowicz
Alicja, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Paweł Porada
Kwiaty we włosach, 2015 r.
olej/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Pictor Mendax
Circus Parade, 2015 r.
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Daniel Białowąs
Kompilacja, 2015 r.
akryl, spray/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Katarzyna Rutkowska
Nowy świat, 2015 r.
technika olejno-żywiczna/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Janusz Orzechowski
Kolej żelazna, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Beata Filipowicz
W drodze, 2015 r.
akryl, olej/płótno, 40 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Misia Łukasiewicz
Trzej Królowie, 2015 r.
olej/płótno, 75 x 95 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Olga Pelipas
Akwedukt, dyptyk, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 140 cm (całość)
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Kamil Kmiecik
Alden Tree, 2015 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Magdalena Szilke
Fioletowy pejzaż, 2015 r.
olej/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Paulina Korwin-Kochanowska
Spacer, 2015 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł